نوع سفر

Entertainment

دشواری

متوسط

حداقل سن

6 سال

-

زمان انتشار این تور : 2021/08/01

درباره تور رفتینگ نیلاتریپ

رفتینگ ورزش گروهی جذابی است که زن و مرد و کوچک و بزرگ می‌توانند از تجربه آن لذت ببرند. ما در نیلا هرسه‌شنبه تور رفتینگ برگزار می‌کنیم و تلاش‌مان این است برای شما و خانواده‌تان تجربه‌ای به یادماندنی رقم بزنیم.

امکانات رفتینگ مجموعه نیلا

  • قایق‌های رفتینگ ما ۸ نفره است و به طور کامل امنیت شما در نظر گرفته شده است. پشت سر و جلوی قایق شما دو قایق به عنوان محافظ نیز حرکت می‌کند که مراقب شما باشند و از بابت امنیت جای نگرانی نیست.
  • در رفتینگ استفاده از جلیقه و کلاه ایمنی ضرورت دارد و این وسایل نیز در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد.
  • قایق‌سواری بسته به سرعت موج رودخانه بین ۱تا۲ساعت به طول می‌انجامد و بعد از آن نوبت به صرف ناهار کنار رودخانه می‌رسد و هنگام عصر به استانبول باز می‌گردیم.

جزئیات تور رفتینگ

تور رفتینگ شامل ترانسفر رفت و برگشت از محل اقامت شما، نهار و تجهیزات مربوط به رفتینگ می‌شود. مقصد ما برای رفتینگ دوزجه است. دوزجه با استانبول فاصله‌ای ۳ساعته دارد و پس از شهر ساپانجا واقع شده. این شهر که مرکز استان تازه تاسیس دوزجه است طبیعت زیبا و آب و هوای فوق العاده‌ای دارد به علاوه رودخانه‌ای مناسب برای تجربه‌ رفتینگ

تور رفتینگ تفریح و تجربه‌ای هیجان‌انگیز است که اگر از تورهای یک‌نواخت و کسل‌کننده خسته شده‌اید تجربه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم. منتظرتان هستیم.

    در صورتی که تمایل دارید از این پکیج استفاده کنید، این فرم را ارسال فرمایید