۱۲تست کرونا

تست کرونا 

نیلا خدمات زیادی به گردشگرا و ساکنین استانبول ارائه میده و تلاش میکنه تا کار رو برای شما آسون کنه.

تست کرونا (PCR)، تست آنتی بادی و آزمایش خون هست که با بهترین کیفیت و در محل انجام میشه.

تست کرونا pcr در ترکیه

اگر تصمیم به سفر دارید و می‌خواید از ترکیه خارج بشید باید حتما جواب تست کرونای شما منفی باشه.

البته نه تنها ترکیه بلکه تمام کشورها شرط ورود به خاکشون رو منوط به انجام این تست میدونن و تا جواب منفی تست رو بهشون تحویل ندید اجازه ورود به هواپیما رو هم به شما نمیدن و تمامی ایرلاین‌ها هم موظف هستن تا از این قانون تبعیت کنند.

تست کرونا pcr در استانبول

یکی از دغدغه‌های مسافرا در استانبول توی این دوره همه‌گیری کرونا، تست کرونا PCR هست.

این امکان برای ساکنین استانبول وجود داره تا به بیمارستان‌ و آزمایشگاه‌های دولتی یا خصوصی برن وتست بدن که بی‌خطر هم نیست و این احتمال وجود داره که بخاطر آلوده بودن فضای بیمارستان‌ها به کرونا مبتلا بشن.

به همین خاطر بهتر هست که به جای مراجعه به مراکز درمانی، از یک مجموعه مطمئن بخوایم تا در محل اقامت و یا زندگی‌مون، از ما تست بگیرن و ریسک ابتلا به کرونا را تا اونجا که می‌تونیم کم کنیم.

۱۰تست کرونا

تست کرونا pcr در هتل یا منزل در استانبول

فرقی نمیکنه که شما در هتل اقامت دارید یا در منزل، هرجای استانبول که باشید کافیه از طریق واتساپ یا تلفن یه پیام به ما بدید و مشخصاتتون رو ثبت کنید تا پرسنل نیلا بیان و تست کرونا رو در محل از شما بگیرن.

برای این‌کار باید اطلاعات زیر رو برای ما بفرستید

  1.  عکس از صفحه اول پاسپورت به همراه نام و نام خانوادگی و شماره همراه شخص یا اشخاصی که میخوان تست بدن
  2.  ساعت و تاریخ دقیق پرواز
  3.  نام شرکت هواپیمایی
  4.  آدرس دقیق به همراه لوکیشن
۹تست کرونا

چه زمانی باید تست کرونا بدیم؟

معمولا ۷۲ ساعت قبل از پرواز به ایران باید تست کرونا بدید، پس دقت کنید تا در در زمان مناسب تست بدید.

البته اگر قصد سفر به کشورهای دیگه رو دارید بهتره از ایرلاینی که با اون پرواز می‌کنید زمان تست رو بپرسید.

زمان جواب دهی تست کرونا در استانبول

در مجموعه نیلا، جواب تست‌ها در کوتاه ترین زمان ممکن آماده میشه. اگر تست شما قبل از ساعت ۱ بعدازظهر (۱۳) انجام بشه نهایتا تا شب جواب تست به صورت یک فایل PDF به شماره واتساپ شما ارسال میشه اما چنانچه بعد از ساعت ۱۳ تست بدید، نهایتا تا ظهر روز بعد جواب برای شما ارسال میشه.

اعتبار جواب تست کرونا در استانبول

شرکت نیلا گروپ این خدمات رو به بهترین شکل ارائه میده و شما میتونید از اصالت آزمایش و جوابش مطلع بشید!!

تمام جواب‌های تست کرونا در سامانه enabiz ثبت میشه و شما با اسکن بارکدی که روی جواب تستتون هست میتونید از صحت جواب آزمایش آگاه بشید. تستی که در استانبول میدید مورد تایید کلیه خطوط هوایی هست، پس خیالتون راحت باشه.

۱۱تست کرونا

آزمایشگاه گلیشیم (GELİŞİM)

مجموعه ما طرف قرارداد آزمایشگاه گلیشیم هست که یکی از آزمایشگاه‌های معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت ترکیه است. جواب تست به صورت فایل PDF  ارسال میشه که شامل QRCODE و امضای الکترونیکی هست و خودتون هم میتونید به راحتی تاییدیه آزمایش رو از وزارت بهداشت ترکیه بگیرید.

۲تست کرونا

مشاهده نمونه ای از تست آنتی بادی

۱تست کرونا

مشاهده نمونه ای از تست کرونا

تست کرونا pcr در فرودگاه استانبول

این امکان برای مسافران هست تا اگر خواستن در فرودگاه تست بدن اما خب این کار یه سری مشکلات هم به همراه داره. به طور مثال باید چند ساعت زودتر از پرواز به فرودگاه برید تا تست کرونا گرفته بشه و جوابش آماده بشه یا اینکه اگر خدای ناکرده تست شما مثبت بشه، اجازه پرواز ندارید و باید به منزل برگردید، پس در این صورت تست کرونا در فرودگاه کار منطقی و درستی شاید نباشه.

۸تست کرونا

هزینه تست کرونا در محل

اگر در محله‌های نزدیک به تکسیم، مثل آکسارای، سلطان احمد، شیشلی یا بومونتی هستید، هزینه تست 120 لیر هست و اگر خارج از محدوده و محله‌های دورتر باشید این هزینه تغییر خواهد کرد.

تماس از طریق واتس اپ

برای هماهنگی با کارشناسان ما تماس بگیرید
905459503030+

تماس بگیرید

برای اطلاع از شرایط و قیمت دقیق می‌تونید به شماره واتساپ ما پیام بدید.

آیا با زدن ۲ دوز واکسن بازهم نیاز به تست کرونا هست؟

اگر چنانچه شما ۲ دوز واکسن کرونا هم تزریق کرده باشید بازهم نیاز به انجام تست کرونا دارید و بدون جواب منفی تست امکان مسافرت رو نخواهید داشت.

تست آنتی بادی چیست و چه کاربردی دارد؟

تست آنتی بادی هم یکی دیگه از خدمات ما هست. این تست برای کسایی که کرونا گرفتن یا واکسن زدن هست و نشون میده که بدنشون نسبت به این ویروس مقاومت پیدا کرده یا نه.

شما می‌تونید تست آنتی بادی رو هم در منزل انجام بدید، بدون اینکه به مراکز بیمارستان و یا آزمایشگاهی مراجعه کنید. کافیه  با ما در تماس باشید و نوبت تست آنتی بادی رزرو کنید.