معرفی شاهراه باسین اکسپرس استانبول

باسین اکسپرس استانبول

باسین اکسپرس | منطقه‌ای ارزشمن برای سرمایه‌گذاری! با نیلا همراه باشید.

باسین اکسپرس (basin express)

استانبول شهر زیبا و مدرنی است که به دلیل موقعیت جغرافیایی بی‌نظیرش به یکی از قطب‌های اقتصادی منطقه تبدیل شده است. باسین اکسپرس نیز به عنوان یکی از کلیدی‌ترین مناطق سرمایه‌گذاری در قسمت اروپایی استانبول شناخته میشود. اینجا یکی از مناطق مهم برای سرمایه‌گذاری در بخش املاک و مستغلات است.

شاهراه باسین اکسپرس در استانبول بدلیل موقعیت ویژه‌ای که دارد مورد توجه بسیاری از تجار داخلی و خارجی جهت سرمایه‌گذاری در بخش املاک و مستغلات است.

موقعیت مکانی این منطقه باسین اکسپرس

این منطقه‌ی پر اهمیت در بخش اروپایی استانبول و بین دو بزرگراه TEM, E5 قرار گرفته و همین امر باعث شده که دسترسی راحتی به دیگر مناطق استانبول داشته باشد.

این شاهراه  دسترسی آسانی نیز با وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس، مترو و تراموا به دیگر مناطق استانبول دارد و همین امر به ارزش بیشتر املاک در این منطقه کمک کرده است.

شایان ذکر است که این شاهراه در کنار سه شهرداری مهم استانبول واقع شده و همین مسئله باعث شده که توجه ویژه‌ای به این منطقه بشود.

سرمایه گذاری در باسین اکسپرس

اهمیت این منطقه در سرمایه‌گذاری

این منطقه در سال‌های اخیر به یکی از قطب‌های مالی و تجاری در بخش اروپایی استانبول تبدیل شده است. در اینجا تعداد زیادی هتل، بیمارستان، مراکز مالی و تجاری وجود دارد که به اهمیت باسین اکسپرس افزوده‌اند. یکی دیگر از دلایل مهمی که این شاهراه را به قطب سرمایه‌گذاری در حوزه املاک تبدیل کرده، نزدیک بودن این منطقه به فرودگاه جدید استانبول است.

مراکز تجاری و خدماتی باسین اکسپرس

در این منطقه به دلیل موقعیت استراتژیکی که دارد مراکز تجاری، درمانی، آموزشی و رفاهی بسیاری وجود دارد.

معرفی مراکز خرید منطقه

مرکز خرید مال آو استانبول

این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید اروپا است. اینجا روزانه میزبان تعداد زیادی از مسافران و گردشگران خارجی است، چرا که مال آو استانبول به دلیل وسعت زیاد و وجود برندهای مطرح ترک و جهانی به یکی از قطب‌های اصلی خرید در استانبول تبدیل شده .

ایستانبول مال در باسین اکسپرس

مرکز خرید ۲۱۲ استانبول

این مرکز خرید(اوت لت) به تخفیفات ویژه‌اش معروف است. بیشتر برندهای ترک و برندهای محبوب بین‌المللی در این مرکز خرید اجناس فصل‌های گذشته و تک سایز شده را با قیمت‌های بسیار مناسب به فروش میرسانند. اگر می‌خواهید لذت یک خرید با تخفیف‌های بالا را تجربه کنید پیشنهاد می‌کنیم حتما از این مرکز خرید بازدید کنید.

فرودگاه جدید استانبول در نزدیکی شاهراه باسین اکسپرس

در سال‌های اخیر احداث فرودگاه اصلی استانبول در نزدیکی این منطقه سبب شده که باسین اکسپرس بیش از قبل محل تردد مسافران باشد، این فرودگاه یکی از بزرگترین فرودگاه‌های دنیا است و روزانه میزبان تعداد زیادی مسافر از سراسر دنیا است.

خرید ملک در منطقه باسین اکسپرس

با توجه به مطالبی که عنوان کردیم خرید ملک در ماین منطقه یک سرمایه‌‌گذاری مطمئن و هوشمندانه است. ارزش ملک در باسین اکسپرس در سال‌های اخیر رشد چشمگیری داشته و همین امر باعث شده که برترین شرکت‌های ساختمانی ترک و بین‌المللی اقدام به ساخت پروژه های مسکونی و تجاری باکیفیتی در این منطقه کنند.

دسترسی‌های منطقه باسین اکسپرس:

این منطقه دسترسی‌های فوق‌العاده‌ای دارد، اتوبان باسین اکسپرس، بزرگراه تم و بزرگراه اِ بش (E-5) و نزدیکی به مترو، اتوبوس و متروبوس زندگی را برای ساکنین این منطقه آسان و دلچسب کرده. شاید بتوان گفت این منطقه حدفاصل بین مرکز و غرب استانبول است.

سخن آخر
اگر به دنبال سرمایه‌گذاری مطمئن و سودآور در یک منطقه‌ی تجاری و مسکونی هستید پیشنهاد می‌کنیم که از منطقه باسین اکسپرس حتما بازدید کنید. قیمت‌ملک در این منطقه نسبتا مناسب است و بخاطر دسترسی‌های عالی که دارد به تازگی مورد استقبال خریداران حوزه مسکن قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.